as.JPG

Rasa

Umaszczenie

Wiek

Płec

ASTOR   jest w nowym domu

w typie karelski pies na niedzwiedzie

Czarna z bialym

9 lat

Pies

Rozmiar

Średni/większy

ASTOR – starszy pies, trochę w typie Karelski pies na niedźwiedzie, około 9 lat, po spędzeniu 1000 dni w schronisku szuka swojego domu stałego!!

Bardzo pro ludzki pies, bardzo łasy na uwagę opiekuna, pies przylepa - najprawdopodobniej był to pies mieszkający w domowych warunkach, w domu zachowuje się nienagannie i zna podstawowe komendy.
Jest łasy na smaczki, co pomaga przy szkoleniu. Nie znamy stosunku do małych dzieci!

Astor nie jest agresywny wobec psów, stosunek do kotów domowych nieznany. Na koty biegające na dworze szczeka.

Na spencerach po lesie, gdy jest na smyczy czy lince, nie wykazuje chęci gonienia za zającami czy inna zwierzyna, pomimo tego, ze jego psie towarzystwo było mocno zainteresowane.

Astor to niemłody, ale bardzo ładny pies. Przy adopcji należy brać pod uwagę wiek i stawy - jeżeli do bloku to musi być winda, lub parter.

Pies czuje się bardzo dobrze, otrzymuje suplementy, aby poprawić jego stan ruchowość. Mial tez nadwagę, aktualnie schudl i jest lepsza muskulatura, spaceruje około 5 kilometrów dziennie.. To wszystko pomoże mu wrócić do dużo lepszej kondycji i poprawi komfort życia.
Niestety bardzo złe warunki schroniskowe i brak ruchu przyczyniły się do stanu jego stawów a brak ruchu również do nadwagi.

Jest zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany. Niedługo będzie miał badanie tarczycy.

Aktualnie przebywa w Domu Tymczasowym.

Szukamy troskliwego domu na zawsze dla tego wspaniałego psiaka.

Zainteresowane adopcja osoby prosimy o kontakt pod numerem: +48 537 756 569 lub email: info@odin.org.pl