POCZEKALNIA ADOPCYJNA

Pieski z poczekalni jeszcze nie są gotowe do adopcji z rożnych powodów. Niektóre muszą przejść zabiegi weterynaryjne a inne socjalizacje lub podstawowe szkolenie. Jeśli są państwo zainteresowani podarowaniem Domu Tymczasowego lub adopcja  jednego z podopiecznych, bardzo prosimy o kontakt a udzielimy dalszych informacji.

Umaszczenie

Ringo7.JPG

LOKI

Rasa

Umaszczenie

Wiek

Płec

w typie Karelski pies na niedzwiedzie

Czarna z bialym

Pies

2 -4 lata

Płec

Średni

LOKI - to młody w wieku 2 - 4 lata, aktywny psiak w typie Karelski pies na niedźwiedzie.

Dla Lokiego szukamy bardzo świadomego i doświadczonego Domu Tymczasowego. Aktualnie nie jeszcze do adopcji, wymaga pracy i cierpliwości.

Loki jest teraz w hoteliku z doświadczona behawiorystka Aleksandra Tchir, która pracuje z nim i ocenia zachowanie.


Pies odbył wizyty weterynaryjne i jest zaszczepiony, zaczipowany, odrobaczony, a znajdzie się dom będzie wykastrowany przed odbiorem.

Umaszczenie

Jessy14.JPG

JESSY

Rasa

Umaszczenie

Wiek

Płec

w typie Karelski pies na niedzwiedzie/Husky

Czarna z bialym

Pies

3 lata

Płec

Średni

Niesamowity, niebieskooki Jessy – w typie Lajka rosyjsko europejska / Husky.

Ten wspaniały pies stracil swój dotychczasowy dom Niestety przez większość swojego dorosłego życia przebywał w kojcu co doprowadziło do frustracji i wielu niepożądanych zachowań u Jessy-iego. To brak bliskiego kontaktu z człowiekiem, odpowiedniego szkolenia jak i odpowiedniej socjalizacji, doprowadził do problemów behawioralnych tego psa.

Jessy będzie teraz pod opieka Fundacji i spędzi trochę czasu w hoteliku z doświadczoną behawiorysta, która oceni jego zachowanie i przeprowadzi odpowiednia socjalizacje, zanim będzie on szukał nowego, odpowiedniego dla jego potrzeb domu stałego.

Jessy ma teraz trzy lata, jest bardzo zdrowym i energicznym psem. Miał bardzo duzy kojec z wybiegiem i otrzymywał spacer raz dziennie. Jednak dla młodego, tak potrzebującego ruchu i bliskości człowieka psa, nie było to wystarczające.

Właściciel uświadomił sobie popełniony błąd, i ze jednak warunki, jakie był w stanie zaoferować, nie są wystarczające. To dlatego dotychczasowy właściciel chce dla Jessiego jak najlepszej i bezpiecznej przyszłości, i Fundacja przejmuje opiekę nad psem oraz poszukiwaniem najodpowiedniejszego dla niego domku.

Jessy jest teraz w hoteliku z doświadczona behawiorystka Aleksandra Tchir, która pracuje z nim i ocenia zachowanie.

POTRZEBUJEMY WASZEGO WSPARCIA! aby oplacic hotelik, behawiorystkę, wyżywienie….. to koszt około 680 zl / miesiąc.

Bardzo prosimy o wsparcie na konto: 03 1090 1102 0000 0001 4719 2214

DZIĘKUJEMY ZA KAŻDE WSPARCIE DLA TEGO WSPANIAŁEGO PSA ! ON MA DUŻĄ SZANSE NA DOBRY NOWY DOM, I ZROBIMY CO W NASZEJ MOCY ABY TAK SIĘ STALO.

ODIN Final.JPG