Fundacja ODIN ma na celu pomoc psom w typie Karelski Pies na Niedźwiedzie i innym Północnym Psom Myśliwskim.

Fundacja przyjmie tez wszystkie zgłoszenia o innych psach pierwotnych w potrzebie i udzieli pomocy zawsze gdy jest to tylko możliwe.

AO2_edited_edited_edited.jpg

Anna Wysocka - Prezes Fundacji

Ania od bardzo wczesnego dzieciństwa otoczona była zwierzętami i czas spędzała głownie z psami i końmi. Pasja i wielkie zmiłowanie do zwierząt, chęć zrozumienia ich potrzeb, zainteresowanie psychologia ludzi, koni i psów, sprawiły że postanowiła porzucić świat biznesu, skończyła kursy instruktora jazdy konno i szkolenia psów, i została certyfikowanym behawiorysta (CCBC). Pracowała z końmi, pomagała jako wolontariusz w hoteliku dla psów, i wspierała potrzebujące zwierzęta. Cały czas rozwija swoje umiejętności na kursach i warsztatach. W domu pojawiały się psy różnych ras pierwotnych również takich jak Husky i Akita Japońska,  a aktualnie dzieli swoje życie i czas z sunią w typie Lajka rosyjsko-europejska oraz Karelskim psem na niedźwiedzie. To wielkie zamiłowanie do tych psów sprawiło, że postanowiła założyć fundacje i poświecić swój czas na pomaganie tym psom oraz innym zwierzętom w potrzebie.

Kasia_edited.jpg

Katarzyna Kulpa - Wiceprezes Fundacji

Kasia zawsze miała w domu zwierzęta, pieski i koty. Przez wiele lat zamieszkiwały w jej domu tylko koty. Udzielała się wspierając fundacje, które pomagały bezdomnym kotom poprzez dokarmianie, jak i zapewnienie domów tymczasowych. Gdy Kasia poznała psy Ani, wzbudziło w niej to wielka fascynacje tymi rasami. Zamiłowanie do tych psów północy rosło z dnia na dzień. Teraz poświęca swój wolny czas aby pomagać psom, które tej pomocy najbardziej potrzebują.

kas_edited_edited.jpg

Katarzyna Rawa - Designer-ka / Wolontariuszka

Katarzyna z wykształcenia grafik komputerowy po PJATK, od prawie 10 lat zawodowo zajmuje się reklamą w Google Ads. Również od 10 lat szczęśliwa posiadaczka dystyngowanego karelskiego psa na niedźwiedzie, a od 5 szalonej łajki zachodniosyberyjskiej. Zakochana w psach północy, ich charakterze i niezwykłym temperamencie.

Wspiera w zakresie grafiki i fotografii różne fundacje zajmujące się zwierzętami oraz schroniska.

Aktualnie bardzo pomaga i jest niezastąpiona w Fundacji ODIN.

mk_edited.jpg

Monika Bogacka - Grafika / Wolontariuszka

Monika, studentka architektury na Politechnice Gdańskiej. Pasjonuje się tańcem i siłownią, wolny czas spędza aktywnie, w tym na spacerze z psem. Jest właścicielką 5-letniego kundelka. Własny pupil oduczył ją strachu przed psami i przekierował emocje w drugą stronę - zakochała się w nich, zwłaszcza w dużych rasach. Wspiera fundację w zakresie grafiki.

Zapraszamy i dziękujemy za zainteresowanie oraz każda pomoc!

Zespól Fundacji ODIN

Odin_15x15_1.jpg