Szafir3_edited.jpg

Rasa

Umaszczenie

Wiek

Płec

IVAR

w typie Karelski pies na niedzwiedzie

Czarna z bialym

6 - 7 lat

Okolo 3 lata

Rozmiar

Średni/większy

IVAR – piękny wiking z pomocą Fundacji ODIN szuka swojego opiekuna lub opiekunki i stałego domu ! I to bardzo pilnie ‼️

Jest to pies wycofany, kiedyś mocno bal się człowieka i unikał wszelkich kontaktów. Musiał mieć bardzo złe doświadczenia z ludźmi. Spędził 2 lata w schronisku gdzie serdeczni wolontariusze cierpliwa delikatna praca przekonali Ivara, ze nie każdy człowiek jest zły. Ivar teraz wychodzi na spacery, ale bardzo jest mu potrzebny spokojny, troskliwy dom pełen empatii i cierpliwości. On potrzebuje spokoju i poczucia bezpieczeństwa. Jest wyjątkowo kochanym zrównoważonym psem.

Jest to pies, który wymaga pracy, konsekwencji i poświęcenia ze strony opiekuna, aby mógł w pełni zaufać i nauczyć się bycia prawdziwym psyjacielem- wszystko jest kwestią czasu, i w warunkach domowych jak najbardziej do zrealizowania, dlatego też Ivar tak bardzo potrzebuje domu. Osoby, które zna wita z wielkim entuzjazmem i podchodzi na delikatne pieszczoty.

IVAR to pies w wieku około 6 lat, w typie Karelski Pies na Niedźwiedzie. Psy tej rasy dożywają średnio 13 roku życia, wiec jeszcze tyle dobra przed nim!

Jest psem zrównoważonym i powściągliwym w okazywaniu uczuć, nie ma potrzeby ciągłego wyrażania swoich uczuć, ale podejrzewamy, ze w stałym domu, jak już zaufa swojemu nowemu opiekunowi, zrobi się przytulas z niego.

Piękny IVAR dogaduje się z innymi psami (nie znamy stosunku do kotów oraz innych zwierząt).

Jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany. Do dobrego domu dowieziemy go na drugi koniec Polski!

Szukamy domu odpowiedzialnego znającego potrzeby psów w typie psa karelskiego. Jeśli zastanawiają się państwo nad adopcja takiego psa, zachęcamy do zapoznanie się z opisem rasy psa i przeczytaniu artykułów. Wszystkie informacje o rasie zostaną przekazane przyszłym właścicielom.

Poza specyficzną charakterystyką rasy, która jest wspólna dla grupy psów, każdy pies jest inny i ma indywidualne cechy charakteru. Udzielimy więcej informacji na temat pieska i zastrzegamy sobie prawo wyboru najodpowiedniejszego dla tego wspaniałego psa właściciela.

Konieczne będzie podpisanie umowy adopcyjnej. Prosimy o kontakt zainteresowane adopcja IVARA osoby.

Mamy nadzieje, ze ten wspaniały Wiking Ivar znajdzie swój stały dom wkrótce. Za długo już czeka na tego swojego człowieka.

 Jeśli nie możesz dać domu Ivarowi, a chcesz pomoc, ADOPTUJ WIRTUALNIE

Dziękujemy !


Kontakt w sprawie adopcji
Tel: 537 756 569

Email: info@odin.org.pl

*
Zespól Fundacji zawsze służy poradą, udzieli niezbędnych informacji i odpowie na pytania, zarówno przed jak i po adopcji, oferując dożywotnie wsparcie dla nowego opiekuna lub opiekunki.