Michu1.JPG

Rasa

Umaszczenie

Wiek

Płec

MICHU - ADOPTOWANY

w typie karelski pies na niedzwiedzie

Czarna z bialym

7 lat

Pies

Rozmiar

Średni/większy

Siema jestem Michu!

Chociaż ciotki mówią mi ‘Michu Piękny Pies’ i w zasadzie to chyba mają rację. Gadają, że jestem psem trochę w typie karelskiego psa na niedźwiedzie. A ja całym psim sercem czuję, żem bardzo karelski, a człowieki mówią, że liczy siem wnętrze. Ja wnętrze to bogate mam, jak pałac arabskiego szejka!

Jakby się tak zastanowić, to samymi zaletami można by opisać Psa Micha, czyli mnie. Towarzysz wędrówek po polach i lasach, to ze mnie wyborowy jest. Chociaż nie powiem, ciotki po błocie potrafię przeciągnąć, a one ino narzekają, że gnaty mają potłuczone. Ale obiecuję Ludziku, że jak zabierzesz mnie do domku, postaram się ogarnąć, jeśli oczywiście mi w tym pomożesz. W końcu już wiek seniorski mnie dopadł, 7 wiosen to nie przelewki. A ja dalej czasami czuję się jak szczenior, siły mam za dwóch, długie spacery z ciotką to moje psie hobby.

Cioteczki mówią, żem spokojny jest, a spacery ze mną to czysta przyjemność. Oczywiście mają rację, bo nie bardzo zaczepny jestem do innych Pieseczków, a i te ludki co rowerują na dwóch kółkach nie ruszają mnie zupełnie. Wolę skupić się na ciotce, bo jak Michu jest dobry to i jakiś smaczek do pycha Micha wpadnie. Trzeba se w życiu radzić, a dobry pies = dobry smaczek.

Węszenie to moje ulubione zajęcie, co by nie mówić to prawie, żem karelski, a genów nie oszukasz. Jakby kto pytał, to czysty ze mnie pies. Pokażę Ci Ludziku kochany, że nie sikam na dywany, ino musisz mnie na salony zaprosić. Nie interesują mnie odgłosy z klatki schodowej, wole jak prezes odpoczywać spokojnie na swoim legowisku. Uwielbiam głaskanko, mizianko, drapanko i to jest moje wymaganie podstawowe, chociaż Ciotki mają ich nieco więcej. Ale postaraj się Ludziku, bo jak już się zaprzyjaźnimy, obiecuję, że oddam Ci swoje całe psie serducho.

Ciotki coś tam gdaczą, że na wszystko pozwolić mi nie można, cierpliwym i konsekwentnym trzeba być, co bym na głowę nie wlazł nowemu Pańciostwu. Ale ciii jak już mnie zabierzesz i nie będą widzieć, to możesz mnie rozpieszczać ile tylko chcesz, nawet im o tym nie szczekne.

Czekam na Ciebie Ludziku kochany, będzie nam razem PSIEfajnie.

Michu ma 7 – 8 lat (te psy zyja średnio 12-13 lat) Bardzo aktywny i zdrowy piesek. Jest wykastrowany, zaszczepiony, a także zaczipowany. Na nowy dom czeka w schronisku od września 2019 roku.

 

Szuka domu świadomego w pracy z psem, rozumiejącego potrzeby psa, bez małych dzieci, bez innych zwierząt domowych.

 

Zainteresowane adopcja Micha osoby prosimy o kontakt 537 756 569