Zostan wolontariuszem

Każda osoba, niezależnie od posiadanych umiejętności czy wieku, może wesprzeć działania na rzecz zwierząt. Poniżej kilka przykładów tego, jak możesz nas wesprzeć i pomagać zwierzętom.

Organizowanie stoisk

Stoisko to tak naprawdę stolik z ulotkami, który możesz rozstawić w szkole, lub na ulicy, lub na koncercie po wcześniejszym ustaleniu z organizatorami. My przekażemy Ci darmowe materiały np. ulotki, plakaty.

Projektowanie grafiki

Grafiki są potrzebne do rożnych kampanii. Jeśli umiesz projektować i chcesz nam pomoc, skontaktuj się a my udzielimy dalszych informacji.

Warsztaty i wykłady

Jeśli posiadasz wiedze o zwierzętach dzikich i ich zachowaniach, z zakresu ochrony środowiska czy opieki i szkolenia psów, możesz spróbować podzielić się tą wiedzą z innymi i zorganizować warsztaty albo wykłady.

Napisz artykuł edukacyjny

Masz wiedze o rasach psów jakim pomagamy i chce się nią podzielić? Napisz artykuł do publikacji na naszej stronie i social media.

Zorganizuj bazarek

Bazarki prowadzone na social media są kolejnym ze sposobów, w jaki możesz nam pomoc. Takiego typu zbiórki funduszy mogą być organizowane na rzecz pokrycia kosztów leczenia danego psa, na przeprowadzenie kampanii, czy na zakup specyficznego i potrzebnego  sprzętu.

Social media

To proste, szybkie a jednak bardzo pomocny sposób wspierania nas. Podziel się ze znajomymi naszymi artykułami, postami, i zapraszaj znajomych.

 

Chcesz nas wesprzeć? skontaktuj się, a my udzielimy dalszych informacji.

Jeśli masz inne ciekawe pomysły, nie czekaj i poinformuj nas.

Dziękujemy bardzo za każdą pomoc !

Odin_15x15_2.jpg